Загальна кількість переглядів

Wikipedia

Результати пошуку

Translate

24 серпня 2013 р.З Днем Знань
     Вітаємо всіх учнів з початком нового навчального року. Бажаємо Вам сил, успіху та життєдайної енергії!
      З повагою члени клубу підприємництва ДПТНЗ «ДЦППРКТС» і  його керівники Тамара Кузь та Ірина Костенкова

Дорогі першокурсники!   
     Відкриваючи нову, незабутню сторінку прекрасної пори життя, ви ступаєте на шлях гідності та справедності для здобуття корисних знань і навиків. Бажаємо вам натхнення в досягненні нових висот, упевнено крокувати до своєї мети, гідно нести звання учня центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів туристичного сервісу і  пронести через усе життя безцінний досвід, здобутий у стінах нашого навчального закладу.        Залишайтеся вірними своїм переконанням, громадському обов’язку та рідній неньці Україні!
З повагою, заступник директора з НВР Кузь Т.Г. та викладач економіки Костенкова І.С.

28.09.2013 р. у нашому Центрі відбулася зустріч із заступником міністра освіти і науки України Жебровським Б. М.  Директор Войтович І.В. познайомила з нашим закладом, розповіла про основні завдання, які педагогічний колектив поставив перед собою  у  підготовці робітничої еліти України  та її вихованні. Борис Михайлович побачив  навчальні центри, де ми  прагнемо досягти професійних вершин . Члени клубу підприємництва, що навчаються професії «Офіціант. Бармен. Адміністратор» показали  «Академію гостинності»,  а з викладачем Толпиго О. Л. та майстром виробничого навчання Бойченко М. В.  під час цієї зустрічі майстерно продемонстрували  фуршетне обслуговування.

Навчатися ще 6 місяців, але отримані навички вже сьогодні говорять: «До роботи на виробництві готові».

Наш фоторепортаж:


Зустріч заступника міністра освіти і науки України Жебровського Б.М.
Конференція департаменту освіти і науки України з директорами ПТНЗ області за участю Жебровського Б.М.

Знайомство з діяльністю навчального центру «Дебют»

Члени клубу підприємництва з викладачем Толпиго О. Л. та майстром виробничого навчання Бойченко М. В.  під час цієї зустрічі

У навчальному центрі «Академії гостинності»

Це  навчальний  ресторан «У Солохи». Він відкриється 5 вересня. Жебровський Б.М.  спробував себе за барною стійкою.Немає коментарів: