Загальна кількість переглядів

Wikipedia

Результати пошуку

Translate

Наша команда


Дніпропетровський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів туристичного сервісу розпочав роботу. 
Символіка клубу «Вектор»
Галстук :
синій колір – колір, що стимулює мислення;
помаранчевий колір – активний стимулятор енергії, колір віри в себе та здійснення задуманного.
Значок :
на білому тлі символічне зображення сходження вгору розкриває шлях майбутніх підприємців – досягнення мети.
Для нас головне прогресивний напрямок нашої думки і активний рух вперед , це правильний вектор руху! Це - шлях до досконалості і успіху , шлях до досягнення нових висот і євро стандартів . Ми йдемо вперед і тільки вгору , адже рух - це життя , але дія і рухи повинні бути активними , усвідомленими і осмисленими ! Тоді вони реалізуються у векторні сходи виходження до Удачі , Успіху і до Перемоги , тому що Думка - матеріальна. Головне - правильно вибрати вектор бажаного розвитку! Впевненість у своїх силах і знаннях , захопленість обраною справою , ентузіазм - ось що нас усіх об'єднує і стає основою наших майбутніх успіхів.
                                             Це наші тренери : Кузь Т. Г. і Костенкова І. С.
     Це наша команда
                Наш дружній коллектив.Фото напам*ять після уроку з Романом Шевченко

Давайте познайомимось: 
 
Я, Кузь Тамара Григорівна, заступник директора з НВР, психолог, викладач світової літератури в навчальному Центрі, тренер клубу підприємництва «Вектор».
Життєве кредо: «Найщасливіша та людина, яка дарує щастя найбільшій кількості людей» (Д. Дідро)
 

Я, Костенкова Ірина Сергіївна, викладач економіки навчального Центру, тренер клубу підприємництва «Вектор».
Життєве кредо: «Ніколи не зупинятися на досягнутому, бо життя – це процес, тому завжди потрібно рухатись вперед».Я, Литовченко Ганна, отримала диплом  за професією «Флорист». Навчання в Центрі мене так захопило, що адміністрація запропонувала мені у цьому ж році стати майстром виробничого навчання. Чому навчили мене, тому навчу й інших. А до клубу  підприємництва вступила ще тоді, як наші тренери приїхали з Херсону.
Моє кредо:
Если что-то делать, то делать хорошо. Или - еще лучше ,  главное правило - не заниматься торговлей букетами. Я не продаю цветы, я продаю качество и хорошее настроение.


Я, Шундрик  Марина, навчаюся за професією «Кухар. Кондитер». Професія моя дуже цікава і популярна на ринку праці. Улітку я працювала разом з групою та майстром виробничого навчання Пасько Ганною Григорівною в ДОТ «Еврика», що в Херсонській області. Перше хрещення пройшла. Важко, але цікаво. За свою наполегливість і професіоналізм отримала заробітну плату. Маю змогу допомогти мамі й здійснити власні покупки.
Моє кредо:
Учиться, пока другие спят, работать, пока другие отдыхают, быть готовым, пока другие расслабляются,  планировать, пока другие мечтают.


 Я, Фотченко Олександр, навчаюся за професією «Кухар. Кондитер». Прийшов до Центру з великої любові до справи. Чому? Думаю, тому, що цю любов мені вселила мама. Цього літа я  побував на виїзній виробничій практиці. У мене вийшло, а це перемога. З вересня чи жовтня мене соціальні партнери нашого закладу беруть на роботу. Далі роботу й навчання поєднаю. Хотілося б у послідуючому мати свою власну справу.
Моє кредо:
Добрий кухар вартий хорошого лікаря.
 
Я, Македонська Дарія, навчаюся за професією «Кухар. Кондитер». Від навчання у захваті. Професія дуже подобається. Упевнена, що стала на правильний шлях. Мрію мати власний ресторанчик.
Моє кредо:
Люди мають краще жити.


Я, Мушегян Євген, навчаюся за професією «Офіціант. Бармен. Адміністратор». Прийшов до Центру, бо не зміг вступити до  Школи міліції, але уже сьогодні визначив, що не помилився. Думаю, що знання за цими професіями допоможуть мені розкрити глибокі таємниці, як підтримувати , а також досить достатньо забезпечувати матеріально свою родину. У клуб вступити мені запропонували, я не помилився, мені цікаво.
Моє кредо:
Ніколи не бійся робити те, що вмієш. Ковчег було споруджено любителем. Професіонали ж збудували «Титанік»Я, Курський Сергій, навчаюся за професією «Офіціант. Бармен. Адміністратор». До клубу прийшов за порадою друзів. Мої вміння тут згодилися, я системний адміністратор. Те, що організовують для нас тренери Кузь Т.Г. і Костенкова І.С., не приховую, мені подобається.
Моє кредо:
Никогда не бойся, что у тебя что-то может не получиться - предпринимай, пытайся, дерзай! Ведь если ты будешь бездействовать, шансов  на то, что  что-то изменится не будет вовсе...Я, Полікевич Яна, навчаюся за професією «Офіціант. Бармен. Адміністратор». Увійти до складу клубу мені запропонувала викладач економіки Костенкова І.С. Сподобалося вже на першому занятті. Думаю, що зможу змінити себе.
Моє кредо:
Людина лише там чогось домагається, де вона сама вірить у свої сили.


Я, Смирнова Дарія, навчаюся за професією «Перукар». Люблю творити красу для людей. Навчання в закладі допоможе мені дізнатися про глибини перукарського мистецтва. Тут що не крок, то все робота на навчання професіоналів – віртуозів.
Моє кредо:
Змінити світ на краще.


Я, Холодняк Дарія, навчаюся за професією «Офіціант. Бармен. Адміністратор». До Центру прийшла з цікавості до професії. Мрію про власну справу, упевнена, що організую її успішно. Навчаюся зараз і зрозуміла, що вчитися буду все життя.
Моє кредо:
Життя – це постійне самовдосконалення, а постійне самовдосконалення – це запорука життєвого успіху.
Я, Коваленко Марія, навчаюся за професією «Адміністратор». Прийшла не просто, а по зову серця. Точно знаю, що стану високого рівня професіоналом.
Моє кредо:
Якщо людина не знає, у яку гавань вона пливе, то жоден вітер не буде їй попутним.
Я, Журавльова Карина, навчаюся за професією «Кухар. Кондитер». Про цю професію довго мріяла. Знаю, що буду мати свій ресторан. Знання отримую саме для цього, але після Центру буду далі навчатися.
Моє кредо:
Іду шляхами  життя  з усмішкою, несу людям добро, радість і впевненість у тому, що все буде добре.

 
А разом ми – команда, у цьому наша сила. Приєднуйтеся до нас і ми переможемо!


Немає коментарів: