Загальна кількість переглядів

Wikipedia

Результати пошуку

Translate

Професійне бюро           
 Професія це подвиг, вона вимагає самовідданості,  
чистоти душі і чистоти помислів.
А. Чехов


Дорогий  друже!
До тебе звертаються випускники Дніпропетровського центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів туристичного сервісу 2013 року Литовченко Ганна та Корецька Дарія. Ти закінчив школу і  змушений  зробити складний вибір, де продовжити навчання? Ми щиро хочемо  тобі у цьому допомогти. Що ти вмієш робити уже своїми руками? Які професії  тобі подобаються? Де працюють батьки, друзі, знайомі? До чого схильний?  Усе, що ти будеш уміти робити, знадобиться у твоєму житті.
    Починай з робітничої професії і навчись певній майстерності. Будь упевнений при бажанні тобі простіше здобувати вищу освіту, можливо навіть заочно, параллельно заробляючи гроші за уже набутою професією. Розраховуй на себе. Подібним вчинком, самостійними рішеннями ти приємно вразиш оточуючих. Багато відомих людей починали навчання саме таким чином. Це вже потім вони ставали президентами, міністрами, депутатами, космонавтами, лікарями, вчителями, юристами, економістами, вдалими менеджерами, підприємцями, олігархами.
     Ти, напевно,  можеш назвати професії, що відразу трохи цікавлять тебе. Їх може бути три, може бути п'ять. Але сьогодні в Україні існують близько 800 визнаних професій. Навіть дорослому з життєвим досвідом нелегко розібратися в них. Багато професій відповідають твоїм бажанням, здібностям. Збери всю можливу інформацію про обраний вид діяльності та про обрану тобою професію! Ще донедавна, одержуючи в молодості професію, кожен  міг розраховувати на "довічну" кар'єру в одній області. Але тепер існують думки, що працівникові протягом свого професійного життя доведеться освоювати три, чотири - п'ять професій. Спеціалісти,  які  кваліфіковано виконують різнопрофільні роботи, мають більше шансів знайти гарно оплачувану роботу. Врахуй це при виборі своїх майбутньої професії та навчального закладу. У приватному бізнесі численним невеликим готелям, пансіонатам (особливо сімейним) потрібні фахівці широкого профілю, здатні прийняти, розмістити, обслужити й нагодувати гостей, а також таких, що знають комерцію й рекламу, тобто майстри на всі руки.
     Обери професійно-технічний навчальний заклад, але памятай, що їх рівні різні. Імідж навчального закладу формується десятками років. Памятай, тут тебе навчать не тільки  майбутній професії, ти пізнаєш головну науку науку життя, навчишся спілкуватися  й   співчувати, аналізувати свої вчинки й  робити правильні висновки, знайдеш непідробну любов та повагу, єдність думок, почуттів, інтересів  і переживань. Усе, як у сімї, як у дружній родині.
    Знай!
У світі праці сьогодні все змінюється швидкими темпами. Якщо раніше працівник з певною кваліфікацією міг легко переходити з роботи на роботу зі своєї  вузької спеціальності, то зараз роботодавцеві потрібні спеціалісти широкого профілю.
    Пропонуємо тобі професії, які ти можеш освоїти в нашому навчальному закладі і бажаємо успішного вибору!

Дніпропетровський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів туристичного сервісу


ОГОЛОШУЄ НАБІР ЗА СПЕЦІАЛЬНОСТЯМИ:

На базі 9 класів – бюджет (термін навчання 3 роки):
  •  Квітникар . Декоратор вітрин.
  •  Кухар. Кондитер.
  •  Кухар.
  •  Перукар.
На базі 11 класів – бюджет:
  • Флорист - 1рік
  • Адміністратор. Агент з організації туризму - 1 рік
  •  Офіціант. Бармен. Адміністратор - 1 рік 5 місяців 
  •  Кухар. Кондитер - 1 рік 5 місяців 
  •  Майстер ресторанного обслуговування – 1 рік 5 місяців  Кухар – 1 рік 5 місяців
На базі 11 класів в позабюджетні групи приймаються:
  • Перукар - 1 рік 5 місяців
Наша адреса:Запрошуємо на навчання

м. Дніпропетровськ;
вул. Байкальська, 7

телефони:
(056)377-45-92; (0562)27-50-02;
Е-mail: dptnz@mail.ru
Сайт: www.centr-tur.com
Vk.com/id188697848

Маршрутне таксі: № 31, 45, 57, 61, 148, 95, 95А.


Немає коментарів: